statique 5

Aracınıza uygun MICHELIN lastiklerini saniyeler içinde bulun

Araca Göre Ara

Aşağıdaki araç üreticileri için lastik bilgilerini derledik. MICHELIN otomobil lastiklerinde hata payı yoktur. Ayrıntılı güvenlik testleriyle en iyi lastik teknolojisini üretmek için çalışıyoruz. Aracınıza en uygun lastiği Michelin'de bulabilir ve uzun ömürlü lastiklerle performanstan kaybetmeden güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tüm üreticiler

Otomobil üreticisine göre lastikler

Birçok otomobil üreticisi olduğu için ihtiyaçlarınıza uygun lastiklerin hangileri olduğuna karar vermek zor olabilir. Michelin olarak, deneyiminize göre en iyi kararı verebilmenize yardımcı olmak için Lastik Bulucuyu tasarladık. Lastik Bulucuyu kullanarak aracınız için doğru lastikleri bulmak kolay. Üretici özelliklerini girin veya Michelin’in sunduğu ölçüleri görmek için aşağıda aracınızın üreticisini seçin. Lastik Bulucu ile lastikleri araç modeline veya lastik ebadına göre filtreleyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.  Levent Mah. Meltem Sok. İş Kuleleri Sitesi Kule 3 Apt.No:14 Kat:13-14/14-15 34330 Beşiktaş-İstanbul Türkiye

Bayinize danışın

Bayiniz ihtiyacınıza en uygun lastiği bulmanıza yardımcı olmaktan ve size tavsiyelerde bulunmaktan memnun olacaktır. Size en yakın bayiyi burada bulabilirsiniz.