MICHELIN İLE MERCEDES-AMG ORTAKLIĞI

MICHELIN İLE MERCEDES-AMG İŞBİRLİĞİ

amg michelin partnerlabel p rgb

Sınırları aşmak, yeni bölgeleri keşfetmek, bilinmeyene dalmak - bu cesaret ve gerçek bir tutku gerektirir.
Kendi alanlarında yenilikçi olan Mercedes-AMG ve Michelin'i statükoya meydan okumaya ve sürekli olarak mobilite vizyonlarını sürdürmeye iten işte bu tutkudur. Olağanüstü spor otomobiller, performans araçları veya lastikler olması önemli değil.

AMG Driving Academy & Michelin

Kişisel sınırlarınızı keşfedin. Büyüleyici performansı deneyimleyin. Her anın tadını tam olarak çıkarın. AMG Driving Academy dünyasını deneyimleyin. Bireysellik için yaşayan ve aynı tutkuyu paylaşan, performansı seven insanlardan oluşan olağanüstü bir topluluk. AMG Driving Academy, Mercedes-AMG araçlarıyla efsanevi yarış pistlerinde, muhteşem rotalarda ve kar ve buzda üst düzeyde ve benzersiz deneyimler sunar.

Mercedes-AMG & Michelin: en iyi elektrik deneyimini oluşturmak

MICHELIN Pilot Sport EV lastiğini mükemmelleştirmek için MICHELIN ve Mercedes-AMG tarafından yapılan çalışmaları keşfedin.
Yeni Mercedes-AMG EQS'nin tüm potansiyelini ortaya çıkaran ve tamamen yeni bir sürüş hissi yaratan %100 elektrikli bir lastik geliştirmek için birkaç aylık işbirliği.

MICHELIN x Mercedes-AMG: building the best electric experience ⚡

Mercedes-AMG & Michelin

Nihai kalite ve mükemmellik için sürekli arayış, iki şirketi bir araya getiriyor.
Birlikte, hareketlilik vizyonumuzu yola koyuyoruz.

Michelin, Mercedes-AMG için işaretli lastikler geliştiriyor

MO1 - MO2 veya MO1-A işaretli MICHELIN lastikleri, Mercedes-AMG ile yakın işbirliği içinde Michelin mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Konu yüksek performans lastikleri geliştirmeye gelince, her araba modelinin bireysel özelliklerinin bir fonksiyonu olarak en iyi teknolojileri ve malzemeleri seçmek için uzmanlıklarını kullanırlar, böylece üstün performans ve sürüş konforu ve gerçekten benzersiz bir sürüş deneyimi sağlamayı amaçlar!

İşaretli lastikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mercedes-AMG'niz için doğru MICHELIN lastiklerini bulun

marked tyre
map search desktop

Aracınız için Mercedes-AMG onaylı lastikleri uzman web sitelerinden ve mağazalardan satın alabilirsiniz.

Şuna göre ara
Adres, şehir ya da posta kodu
Otomobil
  • Otomobil
  • Motorbike
Konumumu bul
Arama
Türkiye'de en çok arama yapılan 5 şehir
Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.