MICHELIN LASTİK KAMPANYALARI

Lastik değiştirmek önemli bir karardır. Yolla tek temas noktanız lastik olduğu için en akıllıca seçimi yapmak istiyorsunuz ama aynı zamanda maliyeti de önemsiyorsunuz değil mi? Aradığınız ister yaz lastiği ister kış lastiği ister 4 mevsim otomobil lastiği olsun, bu sayfa size bayilerimizde mevcut olan tüm güncel ve daha önceden oluşturulmuş MICHELIN lastik kampanyalarını sunmaktadır.

kampanyalar sayfasi banner 1380x345px 2

YAKININIZDAKİ LASTİK BAYİLERİNİ SANİYELER İÇİNDE BULUN

Michelin lastiklerinde geçerli olan fırsat ve avantajlardan ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Aracınız için en doğru lastiği seçmenin basit bir karar olmadığını anladığımız için yazımızın devamında kullanımınıza en uygun lastikleri bulmanıza yardımcı olacak faydalı ipuçları ve tavsiyeler de bulacaksınız.

Lastik değişimi: Neden MICHELIN lastiklerini seçmelisiniz?

Lastiklerinizi değiştirmek bütçeniz için büyük bir masraf kalemi anlamına gelebilir. Çoğu zaman kendinizi “bu lastiklere ne kadar harcayabilirim?” diye bir hesaplama yaparken bulmanız normal.

Lastik seçimi, üzerine iyi düşünülmüş ve bilinçli bir karar olmalıdır. Lastiklerinizi seçerken, onların tüm kullanım ömürlerini de dikkate almanız gerekiyor. Örneğin; onları ne kadar süre kullanacağım? Lastiklerimi ne sıklıkla değiştirmem gerekecek? Lastiğim aşındığında güvenli bir sürüşe devam edebilecek miyim..? gibi soruları öncesinde düşünmüş olmanız gerekiyor.

Michelin olarak ihtiyaçlarınızı anlıyor ve hem sizin hem de aile fertlerinizin güvenliğini önemsiyoruz.

Ödediğiniz paranın karşılığını veren, performansını ödülerle kanıtlamış, yüksek kalite standartlarına sahip birinci sınıf lastikler üretmek için sürekli son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilikler yapıyoruz.

Güncel kampanya ve fırsatlar nelerdir?

İhtiyacınız olan yeni MICHELIN otomobil lastiklerinizi satın almanıza yardımcı olmak için, yaz ve kış aylarındaki en güncel Michelin kampanya ve fırsatlarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Bayilerimizi ziyaret ettiğinizde, lastik uzmanları aracınıza uygun en iyi lastiği seçmeniz için size tavsiyeler sunacaktır.

Hangi MICHELIN lastiklerine ihtiyacım var?

Aracınız için yeni lastikler mi arıyorsunuz? Aynı zamanda “Hangi Michelin lastikleri aracım için en uygunu olur?” diye merak ediyor musunuz?

Aracınız için en iyi lastik seçimini yapmak ve MICHELIN lastiklerinin ilk kilometreden son kilometreye kadar vaat ettiği yüksek performans sayesinde, size nasıl eşlik edeceğini anlamak için aşağıdaki satın alma kılavuzumuzu okuyun.

Kullanımıma en uygun otomobil lastiğini nasıl seçerim?

Bu soruyu cevaplamak için, kolay ve akıllıca bir karar vermenizi sağlayacak 6 ipucu veriyoruz:

1) “Lastik Bul” aracını kullanarak lastiğinizi bulun

2) Nasıl okunacağını anlamak ve lastikler hakkında net bilgi almak için AB Lastik Etiketi kılavuzuna göz atın

3) Ülkenizde o anda geçerli olan mevcut kampanyaları kontrol edin

4) Yakınınızdaki bir bayiyi bulmak için “Bayi Bul” aracını kullanın

5) Lastik mağazasına yapacağınız ziyareti hazırlamak için bayinizden randevu alın

6) Son olarak lastiklerinizin bakımına yönelik faydalı ipuçlarımızı okuyun ve güvenli bir sürüş deneyimi için sizler için hazırladığımız İpuçları ve Tavsiyeler içeriklerimize göz atın

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.