PORSCHE Aracınız için MICHELIN Lastikleri

PORSCHE için lastik mi arıyorsunuz? MICHELIN, ihtiyaçlarınızı karşılamak için binek otomobiller, SUV'lar, 4x4'ler, vanlar, motokaravanlar ve elektrikli olsun veya olmasın ticari araçlar için geniş bir PORSCHE lastik yelpazesi sunar. Bize güvenebilirsiniz! Güvenli bir yolculuk ve kendinizden emin bir şekilde sürüş için 1889'dan beri sürekli yenilikler yapıyoruz.

İhtiyaçlarınıza yönelik doğru lastiği bulma. Aşağıdaki listeden PORSCHE modelinizi seçin ve lastik bulucu hizmetimizin size rehberlik etmesine izin verin. PORSCHE ayrıntılarını girin: sürüm, yıl, motor, orijinal lastik ebadı. Biliyorsanız, plakaya göre veya doğrudan ebada göre de arama yapabilirsiniz.

Michelin size PORSCHE​​​​​​​ ile uyumlu bir lastik seçimi önerisinde bulunacaktır. Sonuçları ihtiyaçlarınıza yaz lastikleri, kış lastikleri, 4 mevsim lastikler ve sürüş deneyiminize (yol, parkur vb.) göre filtreleyin. Özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek, incelemelere göz atmak veya lastikleri karşılaştırmak için her ürünle ilgili “Ayrıntıları görüntüle” düğmesine tıklayın.

PORSCHE​​​​​​​​​​​​​​ için doğru lastiği buldunuz mu? “Çevrimiçi satın al” düğmesini tıklayarak size en yakın bayiyi seçebilir, satın alma işleminizi bayinin web sitesinde güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir veya randevu almak için onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Dilediğiniz zaman telefon, e-posta ya da sanal asistan aracılığıyla bize ulaşabilir veya "Yardıma ihtiyacım var” düğmesini tıklayabilirsiniz. Merak etmeyin, uzmanlarımız size lastiklerle ilgili en iyi tavsiyede bulunmak üzere hizmetinizdedir.

PORSCHE​​​​​​​​​​​​​​ ve MICHELIN onaylı lastikler

"Üretici onaylı" veya "işaretli" lastik nedir? Michelin, en iyi sürüş deneyimini sunmak amacıyla her otomobil modelinin teknik ve performans gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş lastikler tasarlamak için seçilmiş üreticilerle yakın işbirliği yapmaktadır. Titiz bir test ve ince ayarlama sürecinin ardından, lastiğin üretici tarafından belirli bir model için sertifikalandırıldığını belirtmek için her lastik onaylanır ve yanağı "işaretlenir". Her üreticinin kendine has işareti vardır. İşaretli lastikler hakkında daha fazla bilgi edinin. Lastiklerinizi değiştirirken üreticinin tavsiyelerine uymanız önerilir.

Yaklaşık 50 yılı aşkın süredir PORSCHE ve Michelin mühendislik ekipleri, yeni modellerin gereksinimlerini karşılamak ve bunların güvenlik, çeviklik, kontrol ve performansını iyileştirmek için özel lastikler tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmektedir. İş ortaklığımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Onaylanmış PORSCHE lastikleri "Nx", "NAx", "NBx", "NCx", "NDx", "NEx" veya "NFx" işaretlidir. Bunlar Porsche 911 GT3, Porsche GT2 RS, Porsche 911, Porsche 918 Spyder, Porsche Cayenne, Porsche Taycan, Posche Macan, Porsche Cayman ve Porsche Panamera. modellerinde kullanılabilir.

PORSCHE için lastik boyutları nasıl bulunur?

Bu bilgiler lastiklerin yanaklarında, aracın kitapçığında ve sürücü tarafındaki ön kapı direğindeki etikette veya bazen yakıt kapağında bulunabilir. - 205/55 R16 91 V biçiminde görünecektir. Lastiğin nasıl okunacağıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.

 

Yasal bildirimler

Görüntülenen lastik yük endeksi ve/veya lastik hız endeksi değerleri, araç etiketinde belirtilen orijinal boyuttan biraz farklı olabilir. Kalifiye bir uzman olarak, lastik satıcınız size şu hususlarda tavsiyelerde bulunabilir:
1. Değiştirilen lastiklerin lastik yük endeksi ve/veya lastik hız endeksi değerlerinin orijinal lastiklerden farklı olup olmadığını size bildirmek.
2. Lastik basıncının önerilen alternatif lastik ebadına göre ayarlanıp ayarlanmadığını belirlemek

 

 

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.