Oto Fon driving in snow İpuçları ve Tavsiye

SUV’lar karda iyi midir?

SUV’lar, yükseklik ve yol pozisyonuna özellikle vurgu yapan bir tasarıma sahiptir. 

Otomobil, SUV ve Van lastikleri hakkında İpuçları & Tavsiyeler
Oto Editör suv good in snow in page İpuçları ve Tavsiye

SUV araçların kaygan koşullarla baş edebildiği kanıtlanmıştır; teknolojileri ve dört çeker sürüş özellikleri bunu daha da artırır. Akıllı teknolojiye sahip çoğu SUV, sürücülerin, gücü ön tekerleklere kaydırmanın da aralarında bulunduğu sürüş modları arasında geçiş yapmalarına olanak tanır. Karlı koşullarda optimum performans için Jeep Grand Cherokee, beş yetişkini ekstra bagajla rahat bir şekilde taşırken hava koşullarından etkilenen yollarda kolaylıkla başa çıkabilir.  

SUV’unuzda lastik olarak dört mevsim veya kış lastiği tercih edebilirsiniz. Farklı mevsimlerdeki lastik seçiminiz otomobilinizin performansını önemli ölçüde etkileyebilir; bu nedenle SUV’ların karda iyi olabilmesi için lastiklerinizi doğru seçmelisiniz. Örneğin Audi RS Q2 gibi kompakt bir SUV için yaz aylarındaki optimum lastik Pilot Sport 4 veya 4S olacaktır. Kış aylarında ise Pilot Alpin 5 lastiklere geçmek faydalı olur. Dört mevsim seçenekleri Switch Summer/Winter seçeneği bu otomobile uygunken Nissan Qashqai ve Skoda Kodiaq gibi diğer modeller CrossClimate+ lastiklerle dört mevsim kullanılabilir.  

Tüm ürün gamımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.