Oto Fon off road İpuçları ve Tavsiye

SUV’lar Arazide Kullanılabilir mi?

Tipik olarak SUV’lar yüksek gövde ve engebeli araziye karşı koruyan sağlam paneller gibi arazi özellikleriyle donatılır. 

Otomobil, SUV ve Van lastikleri hakkında İpuçları & Tavsiyeler
Oto Editör can suvs offroad in page İpuçları ve Tavsiye

Toyota Land Cruiser gibi geleneksel modeller merdivenli şasiyi temel alır. Ancak Citroen C3 Aircross gibi SUV crossover’lar daha çok otoyolda sürüşe uygundur. Bununla birlikte 2018 yılının en çok satan SUV'larından Ford Kuga, Kia Sportage ve VW Tiguan olmuştur ve bu araçların hepsi farklı ölçülerde olsa da arazi yolculukları tamamlama kapasitesine sahiptir.  

Deneyimlerimize dayanarak SUV satın almak konusunda verebileceğimiz en iyi tavsiye, aracı ne için kullanacağınızı iyi bir şekilde kavramanız ve bu kullanıma uygun bir araç tercih etmenizdir. Ayrıca potansiyel değişiklikler konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.