4w 461 tire michelin crossclimate 2 en features and benefits 1 signature landscape

4 Mevsim Lastik Sıralaması

Otomobil, SUV ve Van lastikleri hakkında İpuçları & Tavsiyeler

4 Mevsim lastikler, tüm yıl boyunca kullanılabilen hibrit lastiklerdir. Bu lastikler, yılın her döneminde kuru, ıslak veya karlı zemin koşullarında emniyetli bir şekilde kullanılmalarına olanak sağlamak amacıyla yaz lastikleri ve kış lastikleri için geliştirilen teknolojileri bir arada sunar.

Dört mevsim lastiklerimizin yanaklarındaki 3PMSF işareti (3 Zirveli Dağda Kar Tanesi), lastiklerimizin yılın belirli bir döneminde veya belirli hava koşullarında kış lastikleri kullanımı gerektiren ülkelerde bile kışın kullanılabileceklerini gösterir.

Arabanız için en iyi dört mevsim lastik modelini arıyorsanız doğru yerdesiniz. MICHELIN’in en iyi dört mevsim lastiklerini keşfedin ve Avrupalı bağımsız lastik test uzmanlarının bu lastikler hakkındaki yorumlarını okuyun.

MICHELIN CrossClimate 2

Nerede olursanız olun, her türlü hava koşulunda ilk kilometreden son kilometreye kadar dur durak bilmeyin. MICHELIN CrossClimate 2 dört mevsim lastiklerin en iyisidir[1]: kuru zeminde frenleme konusunda liderdir[5], karlı zeminde frenleme ve çekiş konusunda liderdir[2][3] ve yasal aşınma limitinde ıslak ve kuru zemin performansı açısından liderdir[2][3][4]. Bu lastiğin genel güvenliği[1] ve yakıt tüketimi[7], çok satan bir önceki modele[9] kıyasla çok daha iyidir. Beklenmedik soğuk hava koşullarından etkilenmeden kış veya yaz yollarında aracınızı güvenle sürün.

2023 yılında Auto Zeitung, 215/55R17 ebatlı 9 lastik üzerinde gerçekleştirdiği testlerle MICHELIN CrossClimate 2 lastiklerini“Şiddetle Önerilir” ve “Yakıt Tasarrufu Tavsiyesi” şeklinde derecelendirmiştir.

Karlı ve kuru zeminlerdeki üstün performans, ikinci geldiği ortalama ıslak zemin performansını geride bırakmıştır. Düşük yuvarlanma direnci sayesinde oldukça verimli bir sürüş sağlıyor. (Auto Zeitung - 2023)

MICHELIN CrossClimate 2 SUV

Hava koşulları nasıl olursa olsun güvenebileceğiniz bir SUV lastiği seçin. MICHELIN CrossClimate 2 lastiklerinin SUV versiyonu olan MICHELIN CrossClimate 2 SUV, özellikle yıl boyu güvenliği optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Avrupa’daki en çok satan lastik ailesinin bir üyesi olan bu çok yönlü dört mevsim lastikle, sabahın erken saatlerindeki donmaların üstesinden güvenle gelin[2]. En iyi dört mevsim lastiklerle hava koşullarının sizi engellemesine izin vermeyin ve SUV aracınızı daha verimli kullanın[1]. Kuru, ıslak ve karlı zeminlerde en iyi frenleme performansı sayesinde, beklenmedik hava koşullarının üstesinden gelebilir ve daha az sıklıkta mevsimsel lastik değişimi yaparak zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz[1].

2023 yılında AUTO BILD ALLRAD tarafından 235/65 R17 ebatlı 10 lastik üzerinde gerçekleştirilen karşılaştırmalı testlerde MICHELIN CrossClimate 2 SUV lastikleri Birinci olmuştur.

​Dengeli performans potansiyeliyle çok yönlü beceriler, tatmin edici kış ve kuru zemin performansı ve çok iyi suda kızaklama rezervleri (Auto Bild Allrad - 2023)

4w 461 tire michelin crossclimate 2 en features and benefits 3 signature square

DÖRT MEVSİM LASTİK ÜRÜN SERİLERİMİZİ KEŞFEDİN

İlgili diğer içerikleri okuyun

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.