MICHELIN, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN MARKALARIN TERCİHİ

Prestijli araçlar (Mercedes-AMGPorscheFerrari, Tesla…), motosiklet (BMW MotorradHarley Davidson…) ve bisiklet üreticileri  (BHMondraker, NukeproofSunn…), MICHELIN lastiklerini tercih ederek optimum sürüş deneyimi sunuyor.
MICHELIN, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan ve sizlere hareket halinde daha iyi bir yaşam sunan yüksek teknoloji ürün ve hizmetler geliştirerek bu markaların güvenini asla kaybetmiyor.​​

Otomobil üreticileri MICHELIN lastiklerine güveniyor

MICHELIN, araçlar için özel olarak tasarlanmış lastikler geliştirmek üzere otomobil, motosiklet ve bisiklet markalarıyla yakın iş birliği halinde çalışıyor. Hikayeleri okuyun...

Kaliteden ödün vermeyen otomobil üreticilerine yönelik özel tasarım lastikler

MICHELIN OE lastikleri
MICHELIN Orijinal Ekipman lastikleri (OE lastikleri)

Orijinal Ekipman (OE) lastikleri, mümkün olan en iyi sürüş performansına erişmek üzere üreticilerle yakın iş birliği halinde geliştirilmektedir. Lastikler mükemmelliklerinin bir kanıtı olarak yanak kısmında markaya özel bir işarete sahiptir.

MICHELIN lastikleri, güvenle kullanabileceğiniz lastikler

Birçok otomobil ve motosiklet, bu Markalar ve MICHELIN arasındaki uzun süreli iş birliğinin bir sonucu olarak MICHELIN Orijinal Ekipman lastikleri (OE lastikleri) takılı halde satılmaktadır.
Aşağıdaki listeden araç markanızı seçerek size en uygun MICHELIN lastiklerini görebilirsiniz.

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.