MICHELIN
PILOT SPORT CUP 2 CONNECT
  • Binek \ Otomobil

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT

  • Binek \ Otomobil

Uzun ömürlü pist performansı.

  • MICHELIN’in süper araçlar için en yeni nesil, gelişmiş spor performans yaz pist ve yol lastiği
  • İyileştirilmiş viraj alma ve yol tutuşu ile tutarlı olarak hızlı tur sürelerine ulaşmak için tasarlandı(1)
  • Pist dayanıklılığı için tasarlandı
  • Yenilikçi MICHELIN Track Connect uyumluluğu
  • Şık tasarım ve birinci sınıf yüzey
Fits your vehicle

Hızlı ve tutarlı tur süreleri için tasarlandı.

'Yeni MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect premium spor lastiği, hızlı ve tutarlı tur süreleri sağlamak üzere tasarlandı. Lastik sırtı, yenilikçi Multi-Compound Teknolojisi ile üretilmiştir: yeni Yüksek Moleküler Zincirli elastomer, keskin virajlarda olağanüstü yol tutuşu sağlarken; yeni sert elastomer ise, direksiyon hakimiyetini optimize eder. İkinciliğe razı olmayın; spor aracınız için kazanan bir pist lastiği seçin.

thumbnail

Gelişmiş direksiyon hakimiyeti ve hassas yol tutuşu(1).

'MICHELIN’in yenilikçi Dynamic Response Teknolojisi, MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect lastiğinde yönlendirme talimatlarınızın yerine tam olarak ulaşmasını sağlar. Yepyeni tasarım, frenleme sırasında gelişmiş yol tutuşu ve stabilite için lastik sırtı deseninin sertliğini artırır. Gelişmiş mühendislik, optimize edilmiş ayak izi ve en üst düzeye çıkarılmış yönlendirme hassasiyeti sayesinde pistte veya yolda sezgisel kullanım sağlar.

ps4s benefit4

MICHELIN Track Connect uyumluluğu(2) ile optimize edilmiş pist dayanıklılığı ve tur süreleri.

15 turdan sonra 7,40 saniye daha hızlı tur süreleri ve iki katına kadar tur sayısı(2) ile lastiklerinizin tüm potansiyelini keşfedin. Lastiğinizi, gerçek zamanlı lastik basıncını ve lastik sıcaklığını akıllı telefonunuza gönderen ilk bağlantılı lastik çözümü olan MICHELIN Track Connect ile yükseltin. Pistte en iyi performansa ulaşmak için lastiklerinizin dengesini takip edin ve uyarlayın.

psc2 benfit3

'MICHELIN’in damalı bayrağı, Premium Touch yanak tasarımı.

MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect yüksek performanslı pist lastiği, Michelin’in yarış mirasını yansıtan zarif ve yeni tasarımı gururla sergiliyor. Yüksek performans ile artırılmış şıklığı birleştirin ve Premium Touch koyu kadifemsi damalı bayrak yüzeyiyle piste çıkın.

200212 pscup 2 con features and benefits 2 signature 16 slash 9 v2

Bu Lastik Aracınız İçin Uygun mu ?

YASAL BİLGİLER

(1) - Hızlı ve tutarlı tur süreleri - KURUM İÇİ araştırma: Valencia’da 245/35ZR20 ve 305/30ZR20 ile donatılmış Porsche 991 GT3 (07/2018) ve Charade ve Ladoux °3’te 235/35ZR19 ile donatılmış Renault Megane 3 RS (Ekim 2018). MICHELIN Pilot Sport Cup 2 ile kıyaslandığında.

 

(2) - MICHELIN Track Connect ile daha iyi performans - 15 tur sonunda, İspanya’nın Endülüs pistinde Porsche 991(991) GT3 RS aracına takılı 265/35ZR20 ve 325/30ZR21 ebadındaki MICHELIN Track Connect özellikli MICHELIN Pilot Sport Cup 2 CONNECT lastiklerinin karşılaştırıldığı ve resmi yetkili tarafından onaylanan KURUM İÇİ çalışma. Gerçek koşullar farklılık gösterebilir.

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.