MICHELIN, GRAN TURISMO 7 RESMİ LASTİK ORTAĞI

MICHELIN, ekranda yarış deneyimine eşsiz bir heyecan katarak PlayStation GT7 deneyimini oyun severler için daha da çekici hale getiriyor

2019 yılından beri “FIA Certified Gran Turismo Championships” serisinin resmi lastik tedarikçisi ve “resmi lastik teknoloji ortağıyız”. Gerçek dünyaya ilişkin bilgi birikimimizi Gran Turismo ekipleriyle paylaşarak tüm oyuncular için oyun deneyiminin iyileştirilmesine katkıda bulunuyoruz.

Michelin’in Gran Turismo ile arasındaki anlaşma, markanın küresel Oyun ve e-Spor stratejisinin bir parçasını oluşturuyor. Bunu, MICHELIN’in deneyim ve tutkusunu yarış simülasyonu oyuncularıyla paylaşmak ve oyuncuların ürünlerimizin kalitesini ve dayanıklılığını keşfetmesine olanak tanımak için bir fırsat olarak görüyoruz. Ekran üzerindeki görünürlüğümüz çok yüksek ve performans, uzun ömürlülük, tutarlılık, yol tutuşu ve aşınma özellikleri açısından gerçekçi lastikler sağlıyoruz.

Michelin ve Gran Turismo logosu

MICHELIN’in geleceğe yönelik tarihçesi

1895 yılında Michelin kardeşler hava dolgulu lastiklerin performansını kanıtlamak için Paris-Bordeaux-Paris otomobil yarışına özel amaçlı bir otomobil dahil ettiler. O meşhur yarıştan sonra, dünya çapındaki en zorlu ve tanınmış yarış müsabakalarına kattığımız yenilikler ve yüksek performansla ünümüze ün kattık. Bu müsabakalar arasından, herkesçe bilinen 24 Saatlik Le Mans yarışında ardı ardına 25 birincilik ve 330’dan fazla FIA Dünya Rallisi Şampiyonasında zaferler elde ettik.

MICHELIN, gerçek dünyada kullanılan teknolojileri sanal dünyadaki sürüş deneyimine aktarma hedefiyle bir oyun geliştiricisi ve e-Spor serisiyle ortaklık yapan ilk lastik üreticisidir.

link to the past image

Oyun, araba ve lastik tutkunlarını bir araya getiren yenilikçi bir etkileşim oluşturma

098a9017 39f367ce c4c1 4252 aafd 4d122b3327bb

Mükemmel bir uyum

Gran Turismo’nun, sanal sürüş deneyimi dendiğinde akla ilk gelen oyun serisi olması gibi biz de yüksek performanslı lastikler söz konusu olduğunda küresel anlamda bilinen bir şirketiz.

0a1a2536 00a40f19 6ab9 4058 8ece 761432fd32bf

Ortak bir tutku

MICHELIN, dünyanın dört bir yanındaki en zorlu ve bilindik yarış müsabakalarında yenilik ve ultra yüksek performans açısından rekor kırdı.

gma7554 eb3c0513 b984 4f9f 8b88 29fc8265c669

Dijital bir macera

Gran Turismo, hareketlilik konusundaki dijital liderliğimizin kanıtı niteliğinde.

Gran Turismo hakkında

Gran Turismo™, bir Sony Interactive Entertainment Inc. bağlı şirketi olan Polyphony Digital Inc. tarafından geliştirilen bir video oyunudur. İlk olarak 1997 yılında Japonya’da piyasaya sürülen, birden çok ödülün sahibi oyun serisi, gerçeğe uygun grafikler, özgün fizik teknolojisi ve ayrıntılara gösterilen özenle en iyi ve en özgün sürüş simülatörü olarak kabul ediliyor. Polyphony ve ünlü geliştirici Kazunori Yamauchi, Gran Turismo ile yarış oyunu kategorisinde fark yarattı.

logo gt
GRAN TURISMO movie with MICHELIN

GRAN TURİSMO FİLMİ

Michelin ile heyecan verici ve duygusal bir yolculuk sizleri bekliyor. Çok yakında sadece sinemalarda...
Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.