tr gt mobile

Gran Turismo filmi

Michelin ile heyecan verici ve duygusal bir yolculuk sizleri bekliyor. Çok yakında sadece sinemalarda...

Jann Mardenborough'nun gerçek hikâyesine dayanan GRAN TURISMO filmi, 2023'ün en merakla beklenen filmlerinden biri. Filmin, 11 Ağustos 2023 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor. Michelin, GRAN TURISMO filminin resmi lastik ortağıdır.

OYUNDAN PİSTE YA DA YOL SİZİ NEREYE GÖTÜRÜRSE

Film, oyun becerileri sayesinde bir dizi Nissan yarışmasını kazanarak gerçek bir profesyonel yarış arabası sürücüsü olan genç bir GRAN TURISMO oyuncusunun dileklerini gerçekleştirme hikayesini anlatıyor. GRAN TURISMO filminin fragmanını şimdi siz de izleyin.

Gran Turismo - Official Trailer - Only In Cinemas August 11

HAYALLERİNİZİ HAREKETE GEÇİRİYORUZ

Hikaye

Neill Blomkamp'ın yönettiği ve Archie Madekwe, Josha Stradowski, David Harbour, Orlando Bloom, Darren Barnet, Geri Halliwell Horner ile Djimon Hounsou'nun oynadığı film, profesyonel bir yarış pilotu olmak amacıyla bir dizi otomobil yarışmasına katılan Jann'ın hikâyesini anlatıyor.

Film sadece yarış hayranları için değil. Hayallerinin peşinden gitmeyi, kendini sınırlarına kadar zorlamayı ve arkadaşlığın gücü hakkında bir hikayeyi sizlere sunuyor. Size de ilham verecek ve arabaya atlayıp piste çıkma isteği uyandıracak bu filmi sakın kaçırmayın.

Gran Turismo, the movie

Michelin, resmi lastik ortağı

Orta Avrupa ve Orta Doğu arasındaki çeşitli pistlerde filmin çekimleri sırasında tüm operasyonları koordine ve takip eden Michelin Motorsport Lastik Danışmanı ve Operasyon Müdürü Mirko Pirracchio şöyle açıklıyor: 

"Sony ve Michelin arasındaki ortaklık, Michelin'in dünya çapında tedarik ettiği çeşitli motor yarışları şampiyonaları için de aynı duyarlılığı gerektiriyordu. Yaklaşık kırk yarış aracını özel yarışma lastikleriyle ve ayrıca yüksek performanslı GT araçları için MICHELIN Pilot Sport serisinden lastiklerle donattık. MICHELIN lastikleri, hem pistlerde hem de yollarda üstün performans ve güvenlik sağlayarak "aktif oyuncu" rolünü sonuna kadar oynadı.

Ekim'den Aralık ayına kadar araçlar, Avrupa'daki soğuk, yağmur ve kardan Dubai'deki yüksek sıcaklıklara kadar çeşitli çekim yerlerinde ekstrem hava koşullarına maruz kaldı. Lastiklerimizin çok yönlülüğü ve aynı zamanda sahadaki uzmanlığımız ve yardımımız sayesinde, gerekli sahne için doğru basınçta doğru lastiğin olmasını her zaman garanti ettik. Resmi araba yarışlarında olduğu gibi aynı yaklaşımı kullanarak dublör sürücülerle etkileşime geçtik. Bu sayede en zorlu aksiyon sahnelerini bile istedikleri zaman yeniden çekebildiler.

Lastiklerimiz, tahmin edebileceğiniz gibi bir yarış şartlarına benzemeyen, ancak performans açısından aynı derecede zorlu olan film çekim hızında, benzeri görülmemiş koşullarla karşı karşıya kaldı... Ekibimiz için olağanüstü bir maceraydı!"

Mirko Pirracchio, Michelin tyre advisor

GRAN TURISMO filminin diğer 2 yıldızını keşfedin

Nurburgring'den Rebbullring'e, Slovakiaring ve Dubaï Autodrome pistine kadar, MICHELIN'in teknik ekipleri oyunculara en iyi tavsiyeleri vermek için hazırdı. Siz de şimdi MICHELIN PILOT SPORT 4 S ve MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 R:

pilot sport 4 s

MICHELIN PILOT SPORT 4 S

Kontrol, denge, güvenlik ve dayanıklılık için MICHELIN Pilot Sport teknolojilerini deneyimleyin.

Pilot sport cup 2r

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 R

Hazal: Spor araçların ultra yüksek performansı için tasarlandı.

 

GRAN TURISMOSony Interactive Entertainment Inc. şirketinin bir iştiraki olan Polyphony Digital Inc. tarafından geliştirilen bir video oyunudur. İlk olarak 1997 yılında Japonya'da piyasaya sürülen çok ödüllü seri; gerçeğe yakın grafikleri, otantik fizik teknolojisi ve detaylara gösterdiği özen nedeniyle en iyi ve en otantik sürüş simülatörü olarak kabul edilmektedir, Polyphony ve ünlü yaratıcısı Kazunori Yamauchi yarış oyunu türünde devrim yaratmıştır. Michelin, GRAN TURISMO 7'nin resmi lastik ortağıdır.

logo gt

YASAL AÇIKLAMALAR

©2023 Columbia TriStar Marketing Group, Inc. Tüm hakları saklıdır

 

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.