web sitesi kampanyalar sayfası banner 1380 x 345 1

Michelin Türkiye yeni yıl Instagram yarışmamızın kazanan şanslı isimleri belli oldu! Kendilerini tebrik ederiz. 😊 Kazanan isimleri görmek için tıklayın.

Yasal Metin

Bu kampanya Michelin Lastikleri Tic.A.Ş. adına MPİ’nin 11.10.2023 tarih ve E-24951361-255.05.02-45061 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 04.12.2023 Saat 11.00- 19.12.2023 SAAT, Saat 11:00 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak (https://www.instagram.com/michelinturkiye_)  @michelinturkiye_ hesabını takip eden, paylaşılacak olan yarışma gönderisini beğenen ve 2024 yılında gitmek istediği yerleri nedenleri ile birlikte 3 arkadaşını etiketleyerek yorumlarda paylaşan katılımcılar yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup, değerlendirme sonunda kazanan 5 kişiye 4 set lastik(michelin markası, ebatları yarışmayı kazanan kişilerin araba ve lastik modeline göre değişecektir.) Lastik kazanan kullanıcıların, 4 adet lastiklerini anlaşmalı Michelin bayilerinden sökme ve takma işlemi dahil ücretsiz olarak alabilmeleri için, araba ruhsatı beyanında bulunmaları zorunludur. Ruhsat bizzat kullanıcının kendisine de ait olabilir, ailesinden bir kişiye de ait olabilir, 30 kişiye termos (michelin markası), 25 kişiye boyun yastığı (michelin markası), 25 kişiye polar battaniye (michelin markası),25 kişiye katlanır şemsiye (michelin markası),50 kişiye seramik kupa (michelin markası), 30 kişiye espresso(2’li bardak seti) (michelin markası), 10 kişiye Bibendum oyuncak (michelin markası) ikramiyesi verilecektir. Kazananların duyurusu 25.12.2023 tarihinde Michelin (https://www.instagram.com/michelinturkiye_)  hesabından paylaşılacak hikâye ile duyurulacaktır.
Yarışmaya (https://www.instagram.com/michelinturkiye_) resmi instagram hesabından yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımcıların instagram hesaplarının gizli olmaması gerekmektedir. Katılımcıların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Bir kişi birden fazla kez katılım sağlayabilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. Talihlilerin bu ikramiyeyi kazanabilmeleri için, yarışma şart ve koşullarını okumuş ve kabul etmiş olması zorunludur. Yarışmaya katılanların, bu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, yarışma koşullarına aykırı hareket etmesi halinde ikramiye kazanmış olsa bile sonuç geçersiz sayılır ve katılımcı yarışmadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz. Kazanan kişilerin, sosyal medya kullanıcı/hesap/rumuz bilgileri Michelin’e https://www.instagram.com/michelinturkiye_hesabında duyurulacak olup yarışmaya katılan kişiler sosyal medya kullanıcı/hesap/rumuz bilgilerinin yayınlanmasını peşinen kabul etmiş sayılır. Kazananlara Instagram profilleri üzerinden de Direkt Mesaj (DM) yoluyla ayrıca ulaşılacaktır. Kazananların açıklama tarihinden itibaren en geç bir hafta içinde kendilerine iletilen Direkt Mesaja geri dönüş yapmaları gerekmektedir. Daha sonrasında bu kişilere hediyesini nasıl alabileceklerine dair detaylı bilgi paylaşılacaktır. Yarışmaya katılanlar, yarışma şart ve koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Yarışma koşullarına aykırı hareket edilmesi halinde ikramiye kazanılmış olsa bile sonuç geçersiz sayılır. 
Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Paylaşımların kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, kişilik haklarına ayrı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu şekildeki paylaşımlar yarışmaya dahil edilmeyecek olup, bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Katılımcılar herhangi bir sebeple işbu yarışma koşullarını ihlal etmeleri halinde, Michelin’in verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda Michelin aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, Michelin’in her türlü sorumluluktan, fikri mülkiyet taleplerinden, 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ber’i kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduklarını kabul, taahhüt ve beyan ederler. Michelin Lastikleri Ticaret Anonim Şirketi, EUROMASTER Lastik ve Servis LTD. ŞTİ, Alaaddin Reklamcılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş çalışanları, Michelin yetkili satıcıları ve Euromaster servis noktaları Hedef Çekiliş Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti, çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kazanılan ikramiye devredilemez, nakde çevrilemez veya değiştirilemez.
 

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.