LASTİKLERİMİZLASTİKLERİMİZ TÜM LASTİKLERİ GÖSTERTÜM LASTİKLERİ GÖSTER BAYİLERİMİZBAYİLERİMİZ

Mıchelın Lastikleri Deneyimim

HANGİ KIŞ KOŞULLARINDA HANGİ LASTİK?

GÜNEŞLİ Mİ, YAĞMURLU MU YOKSA KAR YAĞIŞLI MI?

MICHELIN CROSS CLIMATE SERİSİ

KARLI VE BUZLU MU?

MICHELIN ALPIN SERİSİ

LASTİKLERİ KEŞFEDİN

MICHELIN KULLANICILARI DENEYİMLERİNİ ANLATIYOR

SİZE EN YAKIN
MICHELIN BAYİSİNİ BULUN

MICHELIN YAZ VE KIŞ LASTİKLERİ – MICHELIN SERVİS KAMPANYASI - KATILIM KOŞULLARI:

1. İşbu Michelin Yaz ve Kış Lastikleri – “MICHELIN Servis Kampanyası” (“Kampanya”) Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

2. Kampanya 15 Eylül 2017 – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olup bu tarih sonunda herhangi bir ek duyuruya gerek olmaksızın kendiliğinden sona erecektir.

3. 15 Eylül 2017 - 15 Aralık 2017 tarih aralığı dışındaki tarihlerde düzenlenen faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

4. Türkiye Cumhuriyeti genelindeki (K.K.T.C hariç), Kampanya’ya katılan yetkili Michelin perakende bayilerinde geçerlidir.

5. Kampanya katılımı faturada kabul edilen lastik satışlarının toplam tutarından bağımsız satırda gösterilmelidir.

6. 17’’ altı Michelin binek, 4x4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında:
Michelin yetkili bayilerinden 15 Eylül 2017 – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri 17” altı Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin 80 TL + KDV’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 205/55 R 16 94 V CrossClimate satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten 80 TL+KDV tutarında bedelsiz yararlanabilir. Bunun için MICHELIN AD SOYAD yazıp 3161 numarasına SMS atıldığında gelecek kampanya katılım kodu Michelin yetkili bayisi ile paylaşılmalıdır. Bu kod bayi tarafından faturaya yazılacaktır.

7. 17’’ ve üstü Michelin binek, 4x4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında:
Michelin yetkili bayilerinden 15 Eylül 2017 – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri 17” ve üstü Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin 160 TL+ KDV’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 225/50 R 17 94 W Primacy 3 satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten 160 TL+KDV tutarında bedelsiz yararlanabilir. Bunun için MICHELIN AD SOYAD yazıp 3161 numarasına SMS atıldığında gelecek kampanya katılım kodu Michelin yetkili bayisi ile paylaşılmalıdır. Bu kod bayi tarafından faturaya yazılacaktır.

8. Kampanyaya katılım her bir cep numarasından bir defa ile sınırlandırılmıştır. Her bir sms kodu satın alınan lastik jantına göre 80 TL veya 160 TL ile sınırlıdır.

9. Kampanya, Michelin markalı binek, 4X4 ve LTT yaz veya kış lastiklerinde geçerlidir. Hediye edilen servis tutarı sadece bu lastiklerin faturalanması ile ve söz konusu lastikler için servis ve araç bakım hizmetinin lastik satın alma işlemi ile birlikte satın alınması halinde geçerlidir.

10. Kampanya, yetkili Michelin perakende bayilerinden satın alınan lastikler için geçerlidir. Diğer kanallardan (araç bayileri, ara satıcılar, e-ticaret siteleri, vb.) yapılan satın alımlarda geçerli değildir.

11. Yetkili Michelin bayilerinin bilgilerine www.michelin.com.tr üzerindeki "bayi bulma aracı" sayfalarından ulaşılabilir.

12. Kampanya’ya dahil olan hizmetler;
Tüm lastik servis hizmetleri
(rot balans,
lastik oteli,
ön arka lastik değişimi,
nitrojen gibi..)
ile
Araç bakım hizmetlerinde;
yağ ve filtre değişimi,
fren sistemi kontrolü ve
bakımı (fren hidroliği, balata & disk değişimi),
silecek değişimi,
akü değişimi,
ön takım onarımı,
klima gazı dolumu
ilave lastik garantisi
hizmetleri ile sınırlandırılmıştır.

13. Bir fatura ile bir katılımcı adına katılınabilir ve Kampanya’ya katılabilmek için Kampanya kapsamındaki lastiklerden en az 4 lastik ve üzeri satın alınması ve bununla birlikte lastik servis ve araç bakım hizmeti alınması gerekmektedir. Kampanya kapsamında hak edilen hediye servis bakım tutarı, miktardan bağımsız olarak her satın alım için sadece bir kere verilecektir. Örneğin, aynı fatura ile 8 adet lastik satın alan katılımcı sadece bir kere hediye servis bakımı hakedebilecektir.

14. Kampanya’dan yararlanma hakkı; peşin, kredi kartı ya da diğer tüm ödeme şekillerinde geçerlidir.

15. Kampanyaya Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilecektir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir.

16. Kampanya ile ilgili konularda sorular ve yardım talepleri için Kampanya Operasyon Destek Birimine başvurulabilir.

17. İletişim Bilgileri: Kampanya Operasyon Destek Birimi Tel: 0212 274 63 88 Faks: 0212 272 39 60 GSM: 0532 788 10 27 E-posta: serviskampanyasi@btl.com.tr (Mesai Saatleri: Hafta içi günler: 09.00-18.00 arasıdır.)

18. 18 yaşından küçük olanlar bu Kampanya’ya katılamaz. Michelin, 18 yaşından küçüklerin Kampanya’ya katılmalarından sorumlu tutulamaz.

19. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. personeli, bayi sahipleri, bayi personeli ve BTL Tanıtım Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri ajans çalışanları Kampanya’ya katılamaz, Kampanya tüketiciye (son kullanıcıya) yöneliktir.

20. Kampanya hediyeleri bayilerin Kampanya kapsamında satın almış oldukları lastik stokları ile sınırlıdır.

21. Kampanya katılımı için beyan edilecek satış faturası üzerinde, fatura numarası, fatura tarihi, müşteri adı, satın alınan ürünün markası, deseni, ebatları ve satış tutarı ile satın alınan servis paketinin adı, adedi ve tutarı ile uygulanan indirim tutarı ve bayi adı bilgileri net bir şekilde yazılmış, görünür ve okunaklı olmalıdır. Bilgileri eksik olan ve/veya okunamayan faturalar işleme alınmayacaktır.

22. Kampanya ile ilgili tüketiciye sms ile gönderilen kod, bayiler tarafından faturanın üzerine mutlaka yazılacak ve tüketici tarafından da kontrol edilecektir. Kampanya kodu yazılı olmayan, eksik ya da yanlış kod yazılan faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir. Fatura üzerinde yazılan kodun sistemde tanımlı bir kod olmaması halinde ilgili fatura kabul edilmeyecektir. Tüketicilere yapılan satışlara ait faturalar Kampanya ekibi tarafından kontrol edilecektir. İlgili faturaların kontrolü sırasında faturaların usulsüzce çoğaltılmış olduğu veya birden çok defa kullanılması suretiyle faturalarda tahrifat ve usulsüzlük yapıldığı, sahte faturaların düzenlenmiş olduğu veya mevcut faturalar üzerine farklı tüketici isimleri yazılarak fazla hediye talep edilmesine neden olunduğunun tespit edilmesi halinde bu faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu faturalar için ilgili bayilere indirim geri ödemesi yapılamayacaktır.

23. Bayiler lastikleri son kullanıcılara kendi belirleyecekleri yeniden satış fiyatı üzerinden satmakta özgürdür.

24. Kazanılan bedelsiz hizmet tutarı devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.

25. Kazanılan bedelsiz hizmet tutarı lastik satış fiyatına indirim olarak uygulanamaz. Sadece Kampanya kapsamındaki lastik servis ve araç bakım hizmetlerinin satış tutarından düşülebilir. Kampanya’dan yararlanmak isteyen tüketicilerin katılım kodu edinme ve bunu bayiye bildirerek indirim talep etmesi katılımcıların kendi sorumluğundadır. Kampanya’dan lastik satın alma anında faydalanılabilir. Tüketicilerin satın alma anında Kampanya kodu beyan edememesi ve/veya servis indirimini talep etmemesi dolayısıyla Kampanya’dan faydalanamaması ve buna bağlı olarak uğranabilecek olası indirim hakkı kayıplarından Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.

26. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Kampanya süresince katılım şartlarını değiştirme, Kampanya’yı durdurma, iptal etme sona erdirme ve/veya süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir durdurma, iptal etme veya sona erme durumunda Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından bayilere ilgili duyuru yapılacaktır. Ancak bayinin Kampanya’nın iptal edildiği tarihe kadar son kullanıcılara yaptığı lastik satışları söz konusu iptalden etkilenmeyecektir. Bayi, Kampanya’nın iptal edilmesi durumunda söz konusu iptal tarihine kadar satmış olduğu lastikler için bu Kampanya koşulları uyarınca belirlenen hediyelerden faydalandırılacaktır.

27. Kampanya, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda geçerli değildir, sadece perakende faaliyetler için geçerlidir. Kampanya sadece son kullanıcılara satılan lastikler için geçerlidir. Yeniden satış amaçlı veya Kampanya'ya katılamayacağı belirtilen kişilerce yapılan satın alımlar tespit edildiğinde bu satın alımlarda uygulanan servis indirimi bayilere geri ödenmeyecektir.

28. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Katılımcıların Kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerini altyapı sağlayan ve Kampanya’nın uygulanması için gerekli firmalar hariç olmak üzere 3. kişi/kişilerle paylaşmayacaktır. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.'nin kanunlara karşı Kampanya ile ilgili olarak, dolandırıcılık ve benzeri bir şüphe üzerine, herhangi birisinin güvenliğine yönelik potansiyel ya da müsbet bir tehdit ya da tehdit şüphesi üzerine veya herhangi bir başka yasal zorunluluk nedeniyle araştırma yapmak, bunları engellemek veya bunlara karşı önlem almak üzere Kampanya katılımcılarına ait her türlü bilgi toplamak ve bu bilgileri ilgili 3. kişiler ile paylaşma hakkı saklıdır.

29. Kampanya sırasında ve sonunda, hediyeye hak kazanan katılımcılarla, başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim bilgileri (E-posta adresi, Cep telefon bilgileri, vb.) üzerinden iletişim kurulabilir. Tüm katılımcılar bu bilgilerin güncel ve geçerli olmasından sorumludur, aksi takdirde meydana gelebilecek aksaklıktan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

30. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Kampanya’nın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş tarafından istenen bilgi ve belgeleri talebin kendilerine iletilmesini takiben 1 hafta içinde sunamaması halinde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.’nin katılımcıyı Kampanya’dan çıkarma hakkı vardır.

31. Her katılımcı, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, öngörülemeyen ve kontrol dışı olası teknik problemlerden, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve ilgili servis sağlayıcılarının sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.

32. Kampanya’da öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan men edilecek ve şayet hediye kazanmışlar ise hediyeleri verilmeyecektir. Bu kişiler için her türlü yasal işlem başlatılma hakkı saklıdır.

33. Katılımcı, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve/veya Kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir Kampanya’dan faydalanamadığı takdirde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer Kampanyalar’ından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.

34. Kampanya’ya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Michelin Lastikleri Ticaret veya bu Kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Kampanya’ya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Eski Büyükdere Cad. Tekfen Tower No.209, 4.Levent, İstanbul 0212 317 52 00

35. Kampanya ile ilgili varsa şikayet ve itirazların son katılım tarihinden sonraki 10 gün içinde (en geç 25 Aralık 2017 tarihine kadar) yapılması gerekir. Bu tarihten sonraki itirazlar kabul edilmeyecektir.

36. Kampanya’ya katılan herkes işbu Kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

37. Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Michelin yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.