LASTİKLERİMİZLASTİKLERİMİZ TÜM LASTİKLERİ GÖSTERTÜM LASTİKLERİ GÖSTER BAYİLERİMİZBAYİLERİMİZ

MICHELIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ


Üstün teknolojilerin ürünü olan lastiklerimiz, günümüz sürücülerinin farklı ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. MICHELIN uzmanlarımız, sürüş tarzınızı, kullandığınız aracın tipini ve mevsim koşullarını dikkate alarak, size lastikleriniz ve seçiminiz ile ilgili en uygun tavsiyelerde bulunurlar.

İLETİŞİM


Sohbet

Uzmanlarımızın müsaitlik durumuna bağlıdır.

Telefon

0212 317 52 62

Pazartesi-Cuma
09.00-18.00

E-posta

24/7

VAATLERİMİZ
DOĞRU LASTİK KILAVUZU

MICHELIN lastikleri, müşterilerimizin farklı sürüş sitilllerine ve alışkanlıklarına en uygun yanıtı verme olanağını sağlayan üstün teknolojilerle donatılmıştır. Müşterilerimizin kullandığımız bu teknolojilerin ardında yatan çalışmayı merak ediyor olmalarını anlıyoruz. Bu yüzden, MICHELIN Müşteri Hizmetleri birimini aradıklarında karşılarında daima bir uzman bulmalarını sağlıyoruz.

Kolayca SATIN ALIN

Size en uygun, doğru lastiği bulduğunuzda, çevrimiçi uzmanlarımız sizinle iletişime geçip lastikleri satın alabileceğiniz ve aracınıza taktırabileceğiniz en yakın üç bayimizin yerini belirlemede size yardımcı olmaktan mutluluk duyar!

SATIŞ SONRASI DESTEK

MICHELIN, satın alımlarınız sonrasında da daima yanınızda! Lastiklerinizle ilgili tüm sorularınız için Telefon, E-posta veya Canlı Sohbet yoluyla bize ulaşabilirsiniz! Uzmanlarımızla iletişimde kalın!