LASTİKLERİMİZLASTİKLERİMİZ TÜM LASTİKLERİ GÖSTERTÜM LASTİKLERİ GÖSTER BAYİLERİMİZBAYİLERİMİZ

Michelin dünyanın dört bir yanında

DAHA İYİ HAREKETLİLİK BİZİM İÇİN BİR GÖREVDİR

DAHA İYİ HAREKETLİLİK BİZİM İÇİN BİR GÖREVDİR

Şirketin kuruluşundan bu yana Michelin'in amacı malların ve insanların hareketliliğinde ilerleme kaydedilmesine ve bunun ötesinde toplumum gelişimine katkıda bulunmak olmuştur. Daha geniş kapsamlı amacımız ise insanların temel sosyalleşme, alışverişte bulunma ve keşfetme ihtiyaçlarının tatmin edilmesidir.

Michelin ticari faaliyetlerinin her birini saygılı bir şekilde yürütmeye kendisini adamıştır. Bu taahhütün gerçekleşmesi, müşterilerin ve hissedarların beklentilerinin ve isteklerinin karşılanması için etkin çözümler sunulması ile mümkündür. Bu da, şirketin finansal gücünü korurken doğal çevreye saygı gösterilmesi anlamına gelmektedir.

Michelin'in üstlendiği her bir karar ve faaliyet aşağıdaki beş esas değeri temel almaktadır:

  • Müşterilere saygı
  • İnsanlara saygı
  • Hissedarlara saygı
  • Çevreye saygı
  • Gerçeklere saygı

ŞİRKETE GENEL BAKIŞ

ŞİRKETE GENEL BAKIŞMichelin'in amacı müşterilere saygı, insanlara saygı, hissedarlara saygı,  çevreye saygı ve gerçeklere saygıdan oluşan temel değerlerini uygulamaya koyarak hareketliliği arttırmaktır.

Michelin her bir lastik pazar segmentine ilaveten seyahatle ilgili hizmetlerde de ön planda yer almaktadır. Teknolojik liderliğini, yenilik kapasitesini, yüksek kaliteli ürün ile hizmetlerini ve güçlü markalarını kuvvetlendirerek Michelin ticari faaliyetlerinin her birinde küresel bir yayılma stratejisini takip edebilmekte ve verimini arttırabilmektedir.

Michelin hakkındaki bazı temel gerçekler:

  • 112.300 çalışan
  • Net Satışlar: 19,553 milyar euro (2014)
  • 17 ülkede 68 üretim tesisi
  • 170'ten fazla ülkede pazarlama faaliyetleri

ORGANİZASYON

KURULUŞ

Pazarın daha iyi anlaşılması ve müşteri ihtiyaçlarının karşılanması için Michelin Grubu ürün gruplarında örgütlenmiştir, bu ürün gruplarından her birisi kendi pazarlama, geliştirme ve üretim kaynaklarına sahiptir.

Michelin'in organizasyonunu detaylı bir şekilde gözden geçirmek için bu animasyonu izleyiniz

MICHELIN DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA

MICHELIN DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA

Michelin Grubu hakkındaki her şeyi öğrenin; şirket web sitemizi ziyaret edin