MICHELIN
CROSSCLIMATE+
 • Binek \ Otomobil
 • SUV - 4x4
 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

 • 4 Mevsim

  4 Mevsim

MICHELIN CROSSCLIMATE + | AutoZeitung
24 beden mevcut

MICHELIN CROSSCLIMATE+

 • Binek \ Otomobil
 • SUV - 4x4

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Mud and Snow

  Mud and Snow

 • 4 Mevsim

  4 Mevsim

Her türlü hava koşulunda uzun ömürlü güvenlik.


 • Tüm hava koşulları için dört mevsim, yüksek güvenlikli yol lastiği
 • Kuru ve ıslak zeminlerde mükemmel yol tutuşu(2)(3)
 •  Karlı zeminde güvenlik ve çekiş sağlayan kış sürüşü için onaylanmıştır (3PMSF)(4)
 • Uzun ömürlü performans(1) ve kilometre performansı(5) sayesinde üst düzey uzun ömürlülük

Tüm yıl boyunca güvenli ve emniyetli bir sürüş için kuru ve ıslak zeminde kusursuz frenleme performansı.(2)(3)

'Özel tasarımlı, sert ve eğimli lastik sırtı blokları, kuru zeminlerde yol tutuşu ve frenleme performansını optimize eder. Yenilikçi ve yol tutuşunu en üst düzeye çıkaran bileşik, sıcaklık ne olursa olsun ıslak yol yüzeylerinde esnekliği ve tutuşu artırır. Siz ve yolcularınız için güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlayarak içinizi rahatlatır.

benfit1

Karlı zeminde onaylanmış çekiş ve güvenlik.(4)

'MICHELIN’in “V” biçimindeki sırt deseni ve 3 boyutlu kendi kendine kilitlenen lamelleri, lastik ömrü boyunca karlı zeminde maksimum çekiş ve frenleme sağlar; böylece ister dağda ister otoyolda olsun, kışın kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Karlı zeminde kullanım onaylı (3PMSF)(4).

4w 324 tire michelin crossclimate plus en us product in context signature 16 slash 9

'Çok uzun ömürlü.(5)

Lastik sırtı deseninin yüksek seviyede sert olması, lastik sırtının ömrünü uzatır. MICHELIN CrossClimate + dört mevsim yol lastiği, rakiplere kıyasla ortalama %28 daha fazla kilometre performansı sunarak ekstra bir yıl sürüş süresi sağlar.(6)

benfit3

İlk kilometreden son kilometreye kadar sürekli üst düzey güvenlik.(1)(3)

Son teknoloji MICHELIN EverGrip Teknolojileri, lastiğin tüm kullanım ömrü boyunca güvenlik ve uzun ömürlü performansı en üst düzeye çıkarmak için gözyaşı damlası, tam derinlikli lameller ve özel bir silika bileşiğini bir araya getirir.(1)(3) MICHELIN CrossClimate + lastiğinin farkı budur.

benfit4
MICHELIN CROSSCLIMATE+ Yorumları
Bu lastiğe sahip misiniz?
Değerlendirme yaz

Bu Lastik Aracınız İçin Uygun mu ?

MICHELIN CROSSCLIMATE+ için 24 boyut bulunuyor

Fits your vehicle

MICHELIN CROSSCLIMATE+ 145/60R13 66T

LASTİK ETİKETLEME

Fuel efficiency class

D

Wet grip class

C

External rolling noise class

68 dB

Genişlik

145

Yükseklik

60

Çap

13

Yük

66

Hız

T

Şartname

3PMSF

YASAL BİLGİLER

(1) Yeni ve Aşınmış, (aşınma ECE R30r03f Avrupa Lastik Sırtı Aşınma Göstergesi Regülasyonu’na göre Lastik Sırtı Aşınma Göstergesi derinliğine kadar makinede aşındırılmış (perdahlanmış) anlamına gelir), 205/55 R16 91H MICHELIN CROSSCLIMATE+ modelinde, “Kar lastiği” ve “Normal lastik” kategorisi koşullarında R117 Avrupa Regülasyonu ıslak zeminde çekiş eşiğinden yüksektir.

 

(2) MICHELIN CrossClimate+, Autobild tarafından 195/65 R15 ebatlı lastikler üzerinde yapılan ve 27 Eylül 2019’da yayınlanan karşılaştırmalı testte kuru frenlemede en yüksek 2. puanı almıştır.

 

(3) MICHELIN CrossClimate+, Avrupa etiketleme sistemine göre Islak Zeminde Çekiş kategorisinde “B” sınıfındadır. 

 

(4) MICHELIN CrossClimate+, karlı koşullarda kullanım için onaylanmıştır (3PMSF işaretiyle). Lastikler 3PMSF işaretini almak için, karlı zeminde minimum seviyede güvenlik ve hareketlilik performansını garanti etmelidir.

 

(5) MICHELIN CrossClimate+, Autobild tarafından 195/65 R15 ebatlı lastikler üzerinde yapılan ve 27 Eylül 2019’da yayımlanan karşılaştırmalı testte uzun ömürlülük kategorisinde en yüksek kilometre performansıyla ödül almıştır.

 

(6) MICHELIN CrossClimate+, Autobild tarafından 195/65 R15 ebatlı lastikler üzerinde yapılan ve 27 Eylül 2018’de yayınlanan karşılaştırmalı testte rakiplerinin ortalamasından 17011 km daha fazla mesafe, yani yılda ortalama 13.194 km (km/araç), ayda 1.099 km mesafe elde etmiştir. Fransa için 2017 Insee araştırması (https://www.insee.fr/fr/statistiques/2045167)

 

(7) Kaynak = Panel Sell Out GFK Binek Araç Dört Mevsim (tüm segmentler) - Dönem: 01/2018 - 12/2018.

Desteklenmeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı bu web sitesi tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle bazı fonksiyonlar istendiği gibi çalışmayabilir. Ayrıca sayfa açılırken sorunlar görülebilir. Bu web sitesini en iyi şekilde kullanabilmek için aşağıdaki tarayıcılardan birini kullanın veya tarayıcınızı güncelleyin.