Aramanıza uyan 0 lastik mevcut

Aramanız için hiçbir sonuç bulunamadı

SİZE UYGUN LASTİĞİ BULUN

ARACINIZA UYGUN MICHELIN LASTİĞİNİ BULUN

Websitemizde aracınıza uygun lastiği arayıp bulabilirsiniz. Aracınıza en uygun lastiği en kolay ve hızlı şekilde bulmak için Lastik Bulucu'muzu kullanabilirsiniz.

Soldan sağa boş kısımları doldurarak, araç modeliniz veya lastik ebadınıza göre bilgileri girin ve size en uygun lastiği sunalım. Vereceğiniz bilgiler size en iyi öneriyi yapmamızda yardımcı olacaktır.

Doğru lastiği bulduğunuzda ürünümüzü incelemek için ürün hakkındaki tüm bilgilerin yer aldığı ürün sayfasına gidin. İster online satın alın, isterseniz size en yakın bayiyi görüntüleyin.

MICHELIN LASTİKLERİ

ARACINIZ İÇİN EN UYGUN MICHELIN LASTİKLERİNİ BULUN

(1) Aracınız için mükemmel lastikleri bulmanın hızlı ve kolay bir yolu için lastik seçicimizi kullanın.
Araç modeline veya lastik boyutuna göre arama yapabilirsiniz. Alanları soldan sağa doldurmanız yeterlidir.

(2) Tamamlandığında size aracınız için en iyi lastik önerileri sunacağız. Bize mümkün olan en iyi bilgileri verirseniz size en iyi önerileri yapabiliriz.
Doğru lastiği bulduktan sonra, lastik hakkında bilmeniz gereken her şeyi detaylandırdığımız ürün genel bakış sayfalarımızı görebilirsiniz.

(3) O zaman en yakın araba lastikleri satıcısını bulmak için siteyi kullanın!

Yasal bilgiler

Listelenen ebat ve/veya hız değerleri, aracın üzerinde gösterilen orijinal ekipman ebadından biraz farklı olabilir. Eğitimli bir profesyonel olan Lastik Bayiniz, lastiği takmak için size gereken yardımı sunacaktır. Bunun için:

 

  1. Değişim lastiğinin hız değerinin orijinal ekipman lastiklerden farklı olması ve aracın maksimum hız kapasitesinin daha düşük hız değerlerine sahip lastikler ile sınırlı olması halinde bunları lastik sahibine bildirecektir.
  2. Muadil ebada göre lastik basıncının ayarlanması gerekip gerekmediğini belirleyecektir.