TÜRKİYE

The Grand Tour

Michelin, Amazon'un yeni programı The Grand Tour'un Resmi Sponsoru olmaktan gurur duyar. Michelin sayesinde her hafta programın bonus içeriklerine ve sahne arkası videolarına ayrıcalıklı olarak ulaşabilirsiniz .

PROGRAM

Müthiş driftler, kalkış yarışları, zırhlı araçlarla test sürüşleri... Jeremy Clarkson, Richard Hammod ve James May; otomobiller, yarışlar ve sınırları sonuna kadar zorlayan deneyimlerle dolu bu yeni programla aramıza geri dönüyorlar.

The Grand Tour Tanıtım

Richard Hammond ile Michelin Test Merkezi Ladoux’da Drift

Richard Hammond ile Michelin Test Merkezi Ladoux’da Drift

Michelin, The Grand Tour’dan Richard Hammond’u; 450 hektarlık alan üzerine kurulmuş, 45 km’lik pist ve sınırları zorlayan teknik düzenekleri ile kendi test alanı olan Ladoux’da ağırlıyor. Haydi canlan ve de Richard’ın yoldan çıkmamasını umarak videoyu izle!

The Grand Tour - Bugatti Chiron'la tanışmaya hazır mısınız?

The Grand Tour - Bugatti Chiron'la tanışmaya hazır mısınız?

Dört yıllık bir yapım süreci, 1500HP üreten W16 motor, jet fighter test araçları üzerinde test edilmiş özel MICHELIN lastikler... Dünyanın en hızlı otomobiliyle tanışmaya hazır mısınız? O zaman The Grand Tour ekibi tarafından hazırlanan bu videoyu mutlaka izleyin, Bugatti Chiron’u keşfetmeye hazır olun.

The Grand Tour - Dünyanın En İyi İşi

The Grand Tour – Dünyanın En İyi İşi

Jim Mero ile Tanışın, Chevrolet'de Sürüş ve Yol Tutuş Mühendisi. Mesleği: Corvette'lerle test sürüşleri yapmak, Corvette'lerin verebileceği en iyi performansı yakalamak için sınırları zorlamak. The Grand Tour tarafından oluşturulmuş özel videomuzu izleyin ve hayatınızı kazanmak için hızlı sürüşün ne demek olduğunu görün.